Naše spokojená klientela

Klienti, se kterými jsme spolupracovali či nadále spolupracujeme.


istyle

Společnost iSTYLE je na českém trhu největším specializovaným prodejcem výrobků s logem Apple a všeho příslušenství k těmto produktům.

kik textil diskont

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH je založen na vzniku nového obchodního modelu: textilního diskontu.

zličín

Nákupní centrum Metropole Zličín bylo jedním z prvních multifunkčních komplexů v České republice a stále patří k nejoblíbenějším.

penny market

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.

Tv prima

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

tesco

Tesco patří mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu. Není však „jen“ obchodníkem. Stejně jako o potřeby a přání zákazníků se v rámci CSR stará o životní prostředí, společnost, jejíž je součástí, i město, ve kterém působí.

nupaky logistické centrum

Logistické centrum Nupaky. Areál zajišťující logistcké služby pro firmy.

Moja sámoška

Společnosť Diligentia byla založena v roce 2007, když vznikla myšlenka otevření nového konceptu potravinářské sítě na slovenském trhu.

Hypernova

Prodejní síť řetězce Hypernova dnes tvoří 20 jasně profilovaných hypermarketů, přizpůsobujících se svou prodejní plochou konkrétnímu regionu či městu.

Asko

Společnost ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o. vstoupila na český trh v srpnu roku 1991. Svou první pobočku otevřela v Praze.

boxing club

Celebrity Boxing Place je škola boxu pod vedením Luboše Doška.V tělocvičně naleznete veslování,TRX posilovací systém,B.O.B.a , a spoustu jiné zábavy.

jandovský

Jsme autoservis, který zajišťuje kompletní služby pro osobní a dodávkové vozy. Máte-li jakýkoli problém s vaším vozem, zavolejte a nebo rovnou přijeďte a my vám pomužeme.

terno

Terno je unikátní skupina českých a moravských supermarketů, které se specializují na nabídku potravin od regionálních a místních výrobců a pěstitelů.