Naše spokojená klientela

Klienti, se kterými jsme spolupracovali či nadále spolupracujeme.


istyle

Společnost iSTYLE je na českém trhu největším specializovaným prodejcem výrobků s logem Apple a všeho příslušenství k těmto produktům.

kik textil diskont

Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH je založen na vzniku nového obchodního modelu: textilního diskontu.

zličín

Nákupní centrum Metropole Zličín bylo jedním z prvních multifunkčních komplexů v České republice a stále patří k nejoblíbenějším.

penny market

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.

Tv prima

Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.

tesco

Tesco patří mezi přední maloobchodní prodejce na českém trhu. Není však „jen“ obchodníkem. Stejně jako o potřeby a přání zákazníků se v rámci CSR stará o životní prostředí, společnost, jejíž je součástí, i město, ve kterém působí.

nupaky logistické centrum

Logistické centrum Nupaky. Areál zajišťující logistcké služby pro firmy.

Moja sámoška

Společnosť Diligentia byla založena v roce 2007, když vznikla myšlenka otevření nového konceptu potravinářské sítě na slovenském trhu.

Hypernova

Prodejní síť řetězce Hypernova dnes tvoří 20 jasně profilovaných hypermarketů, přizpůsobujících se svou prodejní plochou konkrétnímu regionu či městu.

Asko

Společnost ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o. vstoupila na český trh v srpnu roku 1991. Svou první pobočku otevřela v Praze.

boxing club

Celebrity Boxing Place je škola boxu pod vedením Luboše Doška.V tělocvičně naleznete veslování,TRX posilovací systém,B.O.B.a , a spoustu jiné zábavy.

jandovský

Jsme autoservis, který zajišťuje kompletní služby pro osobní a dodávkové vozy. Máte-li jakýkoli problém s vaším vozem, zavolejte a nebo rovnou přijeďte a my vám pomužeme.

terno

Terno je unikátní skupina českých a moravských supermarketů, které se specializují na nabídku potravin od regionálních a místních výrobců a pěstitelů.

Prague The Style Outlets

Prague The Style Outlets - V “malé Praze” najdete žádané módní brandy jako: Adidas, Benetton, Bogner, Frankie Morello, Geox, Hamleys, Karl Lagerfeld, Marina Militare, Nike, Palmers, Pepe Jeans, Trussardi nebo Versace Jeans.

Hotel Hubert

Hotel Hubert - Vám nabízí komfortní ubytování v České Kanadě v 18 pokojích s kapacitou 43 lůžek.

Aspira

Aspira - První budova v Praze, která získala dvě nejvýznamnější certifikace hodnotící environmentální náročnost administrativních budov.

Sipral

Sipral - Společnost Sipral byla založena v roce 1991 a již od svého vzniku se věnuje progresivním stavebním technologiím.

Office Park Koněvova

Office Park Koněvova je moderní, reprezentativní administrativní budova s recepcí a s možností parkování v podzemních garážích.

Casta

Casta a.s. je jednou z významných stavebních společností působících v České republice a na Slovensku od roku 1991.

Bison Ranch v Rožnově

V divoké krajině České Kanady leží malá osada Rožnov. Není to osada ledajaká. Je to kouzelné údolí, kde se prohání stádo bizonů. Tady najdete Bison Ranch.

Hotel U Martina Rožmberk

Uprostřed jihošumavských lesů stojí v malebném rodišti pánů z Růže přímo na břehu řeky Vltavy náš rodinný hotel a tradiční restaurace U Martina.

Budova KCD13

Budova KCD13 - Skupina CODECO zaměřuje své aktivity zejména na development residenčních a kancelářských projektů.

Budova KCD 4

Budova KCD 4 - Skupina CODECO zaměřuje své aktivity zejména na development residenčních a kancelářských projektů.

FM Logistic

FM Logistic - Nezávislá, rodinná společnost FM Logistic je odborníkem v distribuci, v logistice spotřebního zboží, parfémů / kosmetiky, průmyslu a farmacie.

Hotel u Martina Praha

Vítejte v hotelu U Martina Praha, který se nachází u Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova a Malé Strany